AKCIA
na všetky peletové pece skladom
+421 951 400 245

O nás

Záleží nám na tom, ako sa ľudstvo správa k životnému prostrediu.

Kúrenie peletovými pecami si v súčasnosti vyberá čoraz viac ľudí a vďaka tomu patrí medzi obľúbené spôsoby vykurovania priestorov. V porovnaní s elektrickým, alebo plynovým kúrením sa radí medzi tie lacnejšie zdroje vykurovania bytov, či domov. Ako palivo sa používajú pelety, ktoré sú 100% ekologické a tak výberom peletovej pece prispievate aj k ochrane životného prostredia.

 

Sme nadšení peletári a vyznávači ekologického vykurovania a preto sme sa rozhodli rozšíriť naše portfólio o predaj peletových pecí a kotlov. Ponúkame peletové pece a kachle od renomovaných firiem, ktoré pôsobia na trhu už dlhodobo a ich produkty sú kvalitné, výkonné a cenovo dostupné.

Cieľom je dodať našim zákazníkom špičkové riešenia v oblasti vykurovania za dostupné ceny a navyše v spojení s moderným dizajnom.

Výhody našich produktov:

  • Európsky výrobok

  • Možnosť diaľkovej správy cez WIFI Termostat

  • Nízke emisie pri vysokej účinnosti

  • Vysoká kvalita a jednoduchá údržba

  • Moderný design

V našom e-shope ponúkame peletové pece a kotly od firiem Alfa Plam a Mareli Systems.

História spoločnosti Alfa Plam začína v roku 1948. Spoločnosť sa nazývala Metalac a špecializovala sa na spracovanie výrobkov z plechu. V priebehu niekoľkých rokov sa firma rozrástla o niekoľko desiatok zamestnancov a rozšírila svoje portfólio. K zmene názvu na Alfa Plam prišlo v roku 1989. V roku 1998 bol do výroby zavedený systém kvality ISO 9001. Spoločnosť Alfa Plam každý rok zvyšuje svoju produkciu a prináša na trh nové výrobky, ktoré zodpovedajú náročným európskym normám.

Vystihuje to aj slogan spoločnosti Alfa Plam - bezpečnosť a teplo.

 

Hlavná myšlienka výrobcu Mareli Systems je, že efektívne vykurovanie musí byť dostupné pre všetkých. Počas ich niekoľkoročnej pôsobnosti na trhu nadobudli skúsenosti, ktoré uplatňujú pri vývoji nových produktov a dizajnov. Disponujú high-tech strojmi, ktoré zaručujú opakovateľnosť a presnosť. Cieľom spoločnosti je neustále sa vyvíjať s neustále sa zvyšujúcim dopytom po efektívnom a ekologickom vykurovaní.


 

 

 

 


 

​​​​

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2023 - Tvorba webstránok FreeTech services, spol. s r.o.
Kúpiť pelety